loader
Yukarı Git

Ürünler ve Hizmetler

 • Home Page Sales

  TEMEL KAPLICA PAKETİ

   

  Paket içeriği 16 yaşından büyük 1 kişi için geçerlidir. Her misafir için ayrı bir paket seçimi yapılmalıdır. Paket içeriğindeki hizmetler için kür merkezimizin uygunluğuna göre randevu verilecektir. Otele girişiniz esnasında bilgi almayı unutmayınız.

   

  Türk Hamamı Terapisi (Kese & Köpük Masajı) – 30 dk – 60 TL

  Kese ve masaj yaptırarak hissedebileceğiniz detoks etkisi yüksek bir Türk geleneğidir. Kese ile gözeneklerin açılmasını, ölü derilerinin atılmasını, cildi bakterilerden temizlerken vücudun açılıp nefes almasını sağlar. Cildinize canlılık, sağlık ve parlaklık kazandırır. Vücuttaki negatif enerjinin pozitif enerjiye dönüşümünü sağlar. SPA bakımlarına başlamadan önce vücudun SPA uygulamalarından en mükemmel şekilde faydalanması için ideal ortamı hazırlar ve güneş alerjisi riskini azaltır. Türk hamamında kese ve köpük masajı olduğunuzda teninizi bir bebek cildi gibi pürüzsüz hissedeceksiniz.

   

  Termal Çamur Vücut Bakımı – 20 dk – 35 TL

  Çamur sürülerek yapılan vücut bakımıdır. Vücut tipinize ve ihtiyacına uygun çamur cildi temizler, ölü deriyi soyar ve kan dolaşımını hızlandırır.

   

  İsveç Masajı – 40 dk – 80 TL

  Dolaşım hızını arttırarak dokuları, hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Önemli olan, masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir.

   

  Toplam Süre= 90 dk

  200.00 TL
  160.00 TL

  DİNLENME PAKETİ

   

  Paket içeriği 16 yaşında büyük 1 kişi için geçerlidir. Her misafir için ayrı bir paket seçimi yapılmalıdır. Paket içeriğindeki hizmetler için kür merkezimizin uygunluğuna göre randevu verilecektir. Otele girişiniz esnasında bilgi almayı unutmayınız.

   

  Yenileyici Peeling Vücut Bakımı – 40 dk – 70 TL

  Peeling bakımları cildi ölü derilerden arındırarak, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken aynı zamanda cildi yeniler ve nem kazandırır.

   

  Anti Stres Masajı – 40 dk – 80 TL

  Vücudun güne zinde başlaması veya gündelik hayatın getirdiği yorgunluk ve sıkıntılardan kurtulmak amacı ile uygulanan bu masaj türü dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak tatbik edilmektedir.

   

  Hidroterapi Seansı – 20 dk – 70 TL

  Hidroterapi küvetinde basınçlı suyun vücudun belirli bölgelerine ritmik hareketlerle yaptığı masaj uygulaması ile kan dolaşımı hızlandırılarak, rahatlık, canlılık ve enerji artışı sağlanır.

   

  Toplam Süre = 100 dk

  250.00 TL
  200.00 TL

  YORGUN AYAKLAR PAKETİ

   

  Paket içeriği 16 yaşında büyük 1 kişi için geçerlidir. Her misafir için ayrı bir paket seçimi yapılmalıdır. Paket içeriğindeki hizmetler için kür merkezimizin uygunluğuna göre randevu verilecektir. Otele girişiniz esnasında bilgi almayı unutmayınız.

   

  Ayak Termal Çamur Bakımı – 20 dk – 20 TL

  Nemini kaybetmiş ya da kuruyup yıpranmış cilt yapısını yeniden düzenlemeye yardımcı olur. Bakım sonrasında hemen hissedilen yumuşaklık ve nem etkisini uzun süre korur.

   

  Ayak Seremonisi – 20 dk – 30 TL

  Ayak bakım tuzu ile hazırlanmış ayak banyosunda ayaklarınız dinlenir ve yumuşar. Özel üzüm çekirdeği peelling bakımı uygulanır. Gül suyu ile yıkanan ayaklarınızdan günün tüm yorgunluğu uçup gider.

   

  Refleksoloji Masajı – 40 dk – 80 TL

  Refleksoloji bir tür denge masajıdır. Özel el teknikleriyle ayaklara uygulanan bu masajda amaç, vücudun belli bölgelerinde bloke olmuş enerjiyi çözerek, fiziksel ve ruhsal iyileşme sağlamaktır.

   

  Toplam Süre = 80 dk

  158.00 TL
  126.40 TL

Toplam Tutar

0.00 TL
Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9 km. Kokar Hamam Mevkii Sarayköy / Denizli / Türkiye

0 ( 258 ) 426 11 01
0 ( 258 ) 426 11 60

info@umutthermal.com